Головна / Новини / На Берковцях поховали бійця АТО, «кіборга», який захищав Донецький аеропорт Олександра Балкового

На Берковцях поховали бійця АТО, «кіборга», який захищав Донецький аеропорт Олександра Балкового


29 01 16 6

Сьогодні на Берковцях поховали Олександра Балкового бійця АТО, героя-"кіборга", який ніс службу в 90-му батальйоні 95-ї житомирської окремої аеромобільної бригади і захищав Донецький аеропорт. Народжений у Криму, він жив з дружиною та 10-річною донькою в Солом’янському районі міста Києва, на вулиці Гарматній.

29 01 16 1

«Минув рівно рік відтоді, як тривали жорстокі бої за Донецький аеропорт. Україна втратила сотні своїх найкращих синів. Сьогодні пішов з життя ще один герой-«кіборг», який вистояв тоді в боях, але був важко поранений. Майже рік лікарі боролися за його життя, але так і не врятували. Ми глибоко співчуваємо рідним і близьким Олександра, низько вклоняємося за його мужність, патріотизм, вірність своїй землі і своєму народові. Вічна пам'ять герою!», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

29 01 16 2

Після поранення в аеропорту і контузії, Олександр майже рік провів у різних госпіталях. 26 січня 2016 року у нього зупинилося серце. 

29 01 16 3

Вшанувати пам'ять Олександра приїхали побратими з 90-го батальйону. Домовину опускали під звуки гімну України і військовий салют. 

29 01 16 5

«Лише тиждень тому, в 71-й школі ми відкривали меморіальну дошку загиблому герою-«кіборгу», побратиму Олександра з 90-го батальйону, Андрію Гаврилюку. Тоді ми знали, що в Солом’янському районі мешкає 17 сімей загиблих героїв. Сьогодні їх стало 18. Ми пам’ятаємо про кожного. Разом з волонтерами, колегами депутатами Київради, благодійним фондом Вячеслава Непопа «Солом’янка» ми підтримуємо і не залишаємо без уваги жодну сім’ю», - підкреслив Дмитро Андрієвський. 

Депутат наголосив, що ветерани АТО, які мешкають на окрузі, також можуть завжди звернутися по допомогу в його громадську приймальню на вул. Металістів, 9 і до благодійного фонду  "Солом'янка"  бульв. І. Лепсе, 55, тел. 404-14-97.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online