Головна / Новини / Заробітну плату будівельникам потрібно підвищити і вивести на економічно-обґрунтований рівень, - Дмитро Андрієвський

Заробітну плату будівельникам потрібно підвищити і вивести на економічно-обґрунтований рівень, - Дмитро Андрієвський


 

455W6278

27 січня 2016 року відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Серед важливих питань порядку денного засідання Комітету був розгляд Законопроект «Про прибуткові та муніципальні будинки», який створює законодавчі передумови для будівництва в містах соціального житла, що буде знаходитися у комунальній власності й надаватися в оренду малозабезпеченим громадянам та щодо забезпечення прав мешканців гуртожитків.

 

455W6199

 

Також на засіданні Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський підняв питання стосовно не визначення протягом тривалого часу Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  рекомендованого рівня заробітної плати при визначенні прямих витрат у вартості будівництва.

455W6189

«28 грудня 2015 року Міністерство рекомендувало заробітну плату для будівельників у розмірі 5 тисяч 100 гривен замість 3-х тисяч 400-ста гривен, які будівельники отримують сьогодні. А 25 січня, з незрозумілих причин, відкликало це рішення. Подібна позиція Міністерства фактично зупиняє проведення будівельних робіт за державні та комунальні кошти. Перегляд зарплат у будівельній галузі не відбувався вже понад 3 роки і подальше зволікання призведе до значного відтоку кадрів», - пояснив свою позицію Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 

За підсумками обговорення, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було доручено у тижневий термін прийняти визначений економічно-обґрунтований рівень заробітної плати у будівництві. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online