Головна / Новини / Треба збільшити ефективність роботи парламенту і голосувати закони, а не розглядати ритуальні питання, - Дмитро Андрієвський

Треба збільшити ефективність роботи парламенту і голосувати закони, а не розглядати ритуальні питання, - Дмитро Андрієвський


455W5397

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій й голів Комітетів Верховної Ради України 25 січня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на необхідності внесення до порядку денного Верховної Ради та розгляду у залі парламенту важливого Законопроекту № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

455W5542

«Комітетом опрацьовано низку Законопроектів, прийняття яких розблокує фінансування в роботі підприємств житлово-комунального господарства. У першу чергу, маю на увазі, Законопроект № 2706. Прохання, все ж таки перенести дискусію щодо ефективності і доцільності прийняття цього Закону у зал Верховної Ради. Впевнений, це буде враховано  при формуванні наступного порядку денного», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 

Також, на засіданні Погоджувальної Ради політик акцентував увагу присутніх на необхідності підвищення ефективності роботи парламентарів та низьку відвідуваність народними депутатами пленарних засідань у п`ятницю.

455W5576

«Хочу звернути увагу на довідку, яку ми отримали за результатом розгляду багатьох законопроектів. Бачимо, що до другого, третього читання надійшло тільки 10 % законопроектів. В цьому напрямку я хотів би підтримати пропозиції щодо збільшення ефективності роботи. В середу, коли ми працюємо в комітетах, давайте розглядати не ритуальні питання, а голосувати закони. По п'ятницях, ситуація, коли після години Уряду всього два десятки депутатів залишаються в залі – неприпустима», - наголосив Дмитро Андрієвський.

455W5556

 

Нагадаємо, 7 грудня на позачерговому засіданні профільного Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства депутати підготували до другого читання проект Закону № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг. Також, внесені поправки дадуть можливість отримати підтримку міжнародних фінансових організацій.

Необхідність прийняття Законопроекту обґрунтовується критичною ситуацію, яка склалася у розрахунках підприємств житлово-комунального господарства, що надають відповідну послугу мільйонам громадян України. Вказана заборгованість виникла у підприємствах внаслідок об’єктивних причин, що не дозволяли їм своєчасно і в повному обсязі виконувати свої договірні зобов’язання. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online