Головна / Новини / Наступного тижня відбудуться зміни в Уряді та розгляд змін до Конституції в частині правосуддя, - Дмитро Андрієвський

Наступного тижня відбудуться зміни в Уряді та розгляд змін до Конституції в частині правосуддя, - Дмитро Андрієвський


IMG 2218

«Зміни в Уряді вже анонсовані, більш того, вони цілком логічні. Сьогодні треба звільняти міністра охорони здоров'я, який написав заяву і який досі не звільнений, є вакансія у Міністерстві екології. Зараз у фракції «Самопоміч» говорять, що їх не задовольняє робота міністра, якого вони делегували в Уряд. Тому, це буде предметом розгляду на фракціях найближчим часом і звичайно, будуть винесені відповідні пропозиції щодо голосування у парламент», - зазначив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

IMG 2214

«Напружені розмови про розвал коаліції ведуться вже пів року. Однак, ми бачимо, що приймаються найважливіші Закони – зміни до Конституції, Державний бюджет, Закони щодо боротьби з корупцією, Податковий кодекс. Вони ухвалювалися з серйозним запасом голосів. Я не бачу принципових пропозицій чи необхідності змін у Коаліційній угоді. Ми наприклад, кажемо про відповідальність. В Угоді чітко прописано, якщо не приймаються Закони по тому чи іншому напрямку, настає політична відповідальність – аж до відставки міністра. Знову ж таки, парламент працював тільки рік, а Угоду все ж таки ми створювали на більшу перспективу. Звісно, її можна було б скорегувати. Впевнений, це буде враховано у роботі парламенту вже наступного тижня», - додав політик.

Народний депутат нагадав про важливі кроки зроблені діючим парламентом для боротьби з корупцією, реформування застарілої системи прокуратури й Міністерства внутрішніх справ та ухвалення відбору чиновників виключно на конкурсній основі.

IMG 2255

Також, Дмитро Андрієвський зазначив, що на наступному пленарному тижні народні депутати розглянуть подання Президента України Петра Порошенка стосовно внесення змін в Конституцію у частині правосуддя, що стане поштовхом для деполітизації суддівської гілки влади. 

«На сьогодні ми дійсно бачимо величезну проблему судової гілки влади. Служба безпеки, прокуратура і поліція проводять розслідування, затримують підозрюваних, подають до суду. І як раз за рахунок судової системи ці злочинці дуже часто виходять на волю. Не хочу звинувачувати всіх суддів. Тут потрібно корегувати законодавство, у тому числі й питання виходу під заставу. Пропозиції, подані до парламенту, роблять фактичне перезавантаження судової системи. Зміни значно підсилюють суддівське самоврядування і зменшують політичний тиск на судову гілку влади. Після перезавантаження, впевнений, ми отримуємо справжню європейську систему правосуддя. Тому, я сподіваюся, ми проголосуємо 226-ю голосами і на наступній сесії можемо проголосувати вже конституційною більшість для внесення відповідних змін у Конституцію», - пояснив Дмитро Андрієвський.

У ході обговорення стабільності національної валюти до курсу долара США, політик зазначив, що наразі гривня знаходиться в межах коридору, який був зазначений у Державному бюджеті України.

IMG 2246

Парламентар наголосив на необхідності постійного контролювання Національним банком рівня інфляції в України.

«Наслідком переговорів, що відбуваються зараз у Давосі, у тому числі, має стати надання Україні чергового траншу. Це безумовно вплине і на макроекономічні показники, і як наслідок, на курс нашої валюти. Зараз є певне навантаження, але все ж таки курс тримається в межах того коридору, який був заявлений у Держаному бюджеті. Мене більше турбує формування певного другого ринку. І за цим потрібно слідкувати. Також, дуже важливо, аби Національний банк слідкував за рівнем інфляції. У першу чергу саме цей показник впливає на рівень доходів населення. Важливо, аби доходи населення, які на превеликий жаль, значно впали в минулому році, все ж таки трималися на рівні тої індексації, яка закладена в наш Державний бюджет», - пояснив Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата, головне завдання на сьогодні продовжувати боротьбу з корупцією та об'єднувати зусилля політиків, економістів для зростання економіки, зміцнення обороноздатності нашої держави та потужній підтримки Збройних сил України. 

«Нагадаю, коли у березні 2014 року був сформований новий Уряд, на казначейських рахунках було декілька сотень тисяч гривен. Я направляв запит по тих мільярдах, які Росія сьогодні вимагає від України. Янукович отримав три мільярди в останні дні свого президентства. І на сьогодні досі не зрозуміло де ці гроші. Тобто, країна була повністю розграбована. Давайте не забувати, що в Україні йде справжня війна і п`ять відсотків внутрішнього валового продукту ми маємо витрачати на свою оборону. Звичайно, найбільш трагічна ситуація, що гинуть українці і найкращі патріоти, але все ж таки, це дуже серйозні матеріальні втрати. За приблизними підрахунках міжнародних організацій близька 20 відсотків свого ВВП Україна витратила на війну. І сьогодні, тільки консолідувавши зусилля, ми зможемо підняти економіку та обороноздатність нашої держави», - наголосив в ефірі телеканалу “112-Україна” Дмитро Андрієвський. 

Детальніше дивіться http://youtu.be/fgorOwHODso 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online