Головна / Новини / Зміни до Конституції мають об`єднати Україну, а не роз’єднати - Дмитро Андрієвський

Зміни до Конституції мають об`єднати Україну, а не роз’єднати - Дмитро Андрієвський


 

5 kanal 1

«Сьогодні Україна чітко і послідовно виконує Мінські угоди. У 2014 році ухвалили Закон «Про особливості місцевого самоврядування», Закон «Про амністію», де чітко визначили хто за українським законодавством підпадає під неї. Також, 31 серпня проголосували в першому читанні зміни до Конституції з питань децентралізації, які надають серйозні повноваження регіонам України. Але, Російська Федерація і терористи, яких вона підтримує, не зробили жодного кроку на зустріч. Тому, на сьогодні остаточне голосування і імплементація змін до Конституції мають відбуватися на тлі серйозних зрушень з боку Російської Федерації щодо виконання Мінських угод. По-друге, внесення змін до Конституції потрібно бездоганно відпрацювати. Давайте згадаємо 2004 рік, і як приймалися зміни. Саме подвійне тлумачення, внесених змін, дало можливість узурпувати владу Януковичу. Тому, працюємо бездоганно, дивимося як Росія виконує Мінські угоди. Далі – сідаємо і приймаємо відповідні зміни, які мають об'єднати Україну, а не роз'єднати», - наголосив в ефірі телеканалу «5 канал» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Народний депутат нагадав, що Президент України і уряд мають чітку позицію – до тих пір, поки Російська Федерація не відведе свої війська й терористичні угрупування з території України – зміни у Конституцію вноситься не будуть.

5 kanal 2

«Доки не будуть виконані позиції Мінських угод з боку Російської Федерації ніяких змін у Конституцію не буде. І це саме те, з чого виходили свідомі парламентарі, коли голосували за перше читання внесення змін. Друге читання відбудеться тільки тоді, коли будуть виконуватися Мінські угоди. Також, важливе питання – це санкції. Основою мирного врегулювання сьогодні є єдиний документ – Мінські угоди. Якщо Росія виконує свою частину, тоді є перспектива, розглядання нашими західними партнерами пом'якшення санкцій», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Також політик закликав не чекати краху економіки Російської Федерації, а зосередитися на побудові власної сильної економіки та працювати над власним оборонним комплексом.

5 kanal 3

«Я хочу нагадати слова Вінстона Черчилля, який казав про те, що «Росія не така сильна, як її бояться, але й не така слабка, як би нам хотілося». Насправді, діюче керівництво Російської Федерації дуже не чутливе до громадської думки. Путіна дуже замало цікавить те, що відбувається у домогосподарствах з громадянами. У них достатньо невисокий рівень зовнішнього боргу, трохи більше 15-ти відсотків. Тому, нам потрібно зосереджуватися над тим, щоб розбудовувати власну економіку, працювати над власним оборонним потенціалом, зміцнювати наші Збройні Сили. І це як раз шлях до нашої перемоги», - резюмував Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться: https://www.youtube.com/watch?v=wuq4_L-fvrc

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online