Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району привітали дітей з Новим роком та Різдвом Христовим

Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району привітали дітей з Новим роком та Різдвом Христовим


 SK 8272

16 та 17 січня на запрошення народного депутата Дмитра Андрієвського і депутатів Київради “Блоку Петра Порошенка” В’ячеслава Непопа, Максима Шкуро, Миколи Негрича, Сергія Пилипенка, Катерини Кириченко, Руслана Кисіля  понад 1400 маленьких солом’янців разом з батьками відвідали різдвяну виставу «Зимовий подарунок» у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом`янського району. 

455W4283

«В нашому районі вже багато років існує прекрасна традиція: на новорічні і різдвяні свята ми даруємо дітям казку, театральну виставу і запрошуємо їх разом з батьками у театр. Цього року таким подарунком стала вистава театру “Дієз” в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом`янського району. Ми хочемо щоб наші діти росли здоровими і щасливими, для цього докладаємо максимум зусиль. Вирішуємо проблему забезпечення дітей місцями у дитячих садочках, ремонтуємо і будуємо нові дитячі навчальні заклади,  дбаємо про благоустрій парків і скверів, створюємо умови для комфортного відпочинку”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 SK 8001

“Минулий рік був дуже плідним, нам багато вдалося зробити в районі для наших дітей. Та це лише перші кроки. На 2016 рік в бюджеті міста заплановано ще більше коштів для Солом’янського району і в наших планах будівництво нової школи на розі вул. Лебедєва-Кумача і Яблонської, будівництво нового дитячого садочка на бульв. І. Лепсе 81-А. Минулого року ми здійснили термосанацію дитячих садочків на вул. Ніщинського і Виборзькій. На наступний рік плануємо зробити там капітальний ремонт. Загалом, на ремонтні роботи в закладах освіти району бюджетом передбачено понад 10 мільйонів гривень”, - додав народний депутат.

 SK 8333

Дмитро Андрієвський також наголосив, що приємним подарунком для дітей району буде здійснення у 2016 році  реконструкції басейного комплексу у Дитячій клінічній лікарні № 3, а також продовження реконструкції парків та скверів, встановлення дитячих майданчиків.

 SK 8352

Перед виставами дітей привітали також депутати Київради та голова Солом’янської РДА.

“Ми дбаємо про наших дітей. Лише минулого року здійснили реконструкцію і ремонти старих дитячих садочків на Донецький, Виборзькій, Білецького, Ніщинського. Таку кількість дитячих садочків ми робимо комплексно - не косметичний ремонт, а повністю реконструкцію фасаду,  металопластикові вікна, внутрішні роботи, нові меблі. Одночасно такі роботи проводимо у школах. До речі, наші школи займають найвищі місця по незалежному оцінюванню в Україні. Деякі школи увійшли в десятку найкращих по Києву. Ми пишаємось цим і робимо все, щоб забезпечити школи належною матеріальною базою, але й піклуємося про інтелектуальну”, - зазначив голова району Максим Шкуро.

455W4398

«У зимові свята кожна дитина чекає на подарунки. Разом з усією нашою командою помічників, депутатів ми підготували нашим дітям подарунки. Сьогодні ми запросили на вистави й тих дітей, які особливо потребують нашої уваги і турботи, зокрема діток з обмеженими можливостями, чорнобильців, вимушених переселенців. Дітей у нас в районі багато. І роботи у нас багато. Плани у нас серйозні і по школам, і по садочкам, і по ремонтам. Ми хочемо, щоб наші діти вчилися і жили в комфортних умовах, тому робимо все для цього”, - зазначив у своєму привітанні депутат Київради В’ячеслав Непоп.

455W4117

Після різдвяної вистави всі діти отримали солодкі подарунки від депутатів.

 SK 8124

Нагадаємо, з нагоди новорічних та різдвяних свят маленькі мешканці Жулян та діти студентських сімей НТУУ “КПІ” також отримали солодкі подарунки від народного депутата Дмитра Андрієвського. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online