Головна / Новини / Політичне врегулювання конфлікту на Донбасі відбудеться тільки після відведення російських військових, - Дмитро Андрієвський

Політичне врегулювання конфлікту на Донбасі відбудеться тільки після відведення російських військових, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 1980

«На сьогодні Мінські угоди – це єдиний формат, який забезпечує, якщо не мир, то хоча б перемир’я на Донбасі. Ми зробили всі необхідні кроки – ухвалили два Закони «Про місцеве самоврядування», «Про амністію», прийняли у першому читанні зміни до Конституції. З іншого боку, не вирішене головне питання – російські війська та незаконні збройні формування не відведені з нашої території. За це несе відповідальність Російська Федерація. Має бути поновлена територіальна цілісність України. Всі війська Російської Федерації й терористичні угрупування, які знаходяться на території Луганської і Донецької областей мають бути виведені та роззброєні. Після цього ми можемо казати про сталий мир. Потім, за законами України та під контролем міжнародної спільноти, можна проводити вибори на цих територіях і говорити про особливості місцевого самоврядування на Донбасі», - наголосив в ефірі «112-Україна» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 1975

За словами народного депутата, новостворені антикорупційні відомства та реформа прокуратури сприятимуть розслідуванню корупційних злочинів в Україні.

«Питання боротьби з корупцією не просте. Верховна Рада розробила серйозне законодавче забезпечення щодо боротьби з корупцією. Створені відповідні органи з боротьби з корупцією – Національне антикорупційне бюро, Антикорупційну прокуратуру тощо. Проведено реформу прокуратури. До речі, Петро Порошенко єдиний Президент України, який зробив з прокуратури радянських часів європейську прокуратуру, головна функція якої представляти інтереси держави у суді. Тому, впевнений, найближчим часом новостворені антикорупційні відомства запрацюють», - зазначив Дмитро Андрієвський.  

IMG 1964

Політик додав, що в лютому народні депутати почнуть корегувати Державний бюджет України у напрямку його збільшення.

«Ми вже почали аналізувати певні статті бюджету і в лютому місяці, сподіваюся, ми вийдемо на його корегування у напрямку збільшення», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться на http://youtu.be/IQY_kNSaBhQ 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online