Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав мешканців Жулян з Різдвом Христовим

Дмитро Андрієвський привітав мешканців Жулян з Різдвом Христовим


IMG 1149 2

“Щиро вітаю всіх з Різдвом Христовим! Нехай в кожній родині панує добро і злагода, а в країні  настане мир і процвітання. На Різдво кожна дитина чекає на подарунки. Тож нехай радість і дитячий веселий сміх лунає в оселях. Як дітям, нам також хочеться вірити в дива, перемогу добра над злом, справедливість і милосердя. Нехай новий 2016 рік буде щасливим для кожного українця”, - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

455W3357

“Разом з усією нашою командою помічників, депутатів Київради ми щороку вітаємо дітей Солом’янського району з новорічними і різдвяними святами. Вже доброю традицією стало поздоровлення маленьких вірян храму Димитрія Солунського в Жулянах солодкими подарунками, запрошення дітей Солом’янського району на різноманітні святкові новорічні вистави”, - додав народний депутат. 

455W3398

“Ми дякуємо нашому прихожанину Дмитру Андрієвському не як політику, а як людині з добрим серцем і щирою душею. Сьогодні людська допомога, підтримка і співчуття нам дуже потрібні. Приємно, що нині, коли народився Христос, ми можемо кожній дитині принести радість і подарувати солодощі”, - наголосив настоятель храму Димитрія Солунського в Жулянах  єпископ Васильківський Миколай.

455W3702

Після святкової різдвяної літургії  300 маленьких солом’янців отримали солодкі подарунки від Дмитра Андрієвського.

455W3674

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online