Головна / Новини / В 2015 році парламенту вдалося розпочати системні реформи, на які багато років чекало українське суспільство, - Дмитро Андрієвський

В 2015 році парламенту вдалося розпочати системні реформи, на які багато років чекало українське суспільство, - Дмитро Андрієвський


 

455W2317

“2015 рік був надзвичайно важким для роботи парламенту. Проте в умовах зовнішньої  військової агресії і безлічі внутрішніх викликів, Верховна Рада плідно працювала впроваджуючи реформи, які необхідні державі, і на які очікує українське суспільство. У нашій державі сьогодні всі сфери життя потребують реформування, і за один рік їх здійснити неможливо. Попри складні парламентські баталії й політичні конфлікти, у 2015 році нам вдалося досягнути чималих успіхів і розпочати системні реформи у деяких важливих напрямках”, - підводячи підсумки роботи парламенту за 2015 рік наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 2914

“В Україні створено мережу антикорупційних інституцій, відбулося реформування правоохоронних органів і створення Національної поліції. Ми здійснили законодавчі зміни для децентралізації влади, реформували систему державного управління, створили законодавчі основи функціонування лібералізованого ринку природного газу в Україні та конкурентних умов на ринку альтернативних джерел енергії. Протягом 2015 року в Україні збудовано  ефективну системи суспільного мовлення, закладено законодавчі зміни для формування незалежної та відповідальної судової системи”, - зазначив політик.

“В напрямку європейської інтеграції ратифіковано понад 20 угод та протоколів, що створюють підґрунтя для співпраці та подальшої інтеграції України в європейський простір. Ми систематично вносимо зміни в чинне українське законодавство з метою його наближення до європейського”, - додав Дмитро Андрієвський.

455W2523

“Ми довгий час, понад 5 років, говорили про безвізовий режим. Але саме Верховна Рада восьмого скликання доклала значних зусиль для прийняття необхідних для лібералізації візового режиму законів. Єврокомісія рекомендувала безвізовий режим для українців, схваливши звіт виконання Україною Плану дій для візового спрощення. І це – незважаючи на те, що в нас війна і серйозна економічна криза. Це – потужний сигнал для бізнесу, підвищення безпекового рівня, підтримка на шляху реформ”, - переконаний народний депутат.

Політик підкреслив, що Верховна Рада восьмого скликання спромоглася створити законодавче підґрунтя для запровадження відкритих конкурсів на заняття певних посад, увівши до складу конкурсних комісій представників громадськості. Адже відбулася по суті ментальна зміна в питаннях призначення на посади в органах влади – під контролем представників громадськості, прозоро, доступно. Це стосується Національної поліції, органів прокуратури. На черзі – державна служба, судова система.

455W2327

“Верховна Рада прийнята чимало законів, спрямованих на підвищення обороноздатності та національної безпеки держави. Збільшено фінансування АТО, розширено повноваження Ради Національної безпеки і оборони України, збільшено чисельність Збройних Сил України, запроваджено військово-цивільні адміністрації, внесені зміни до Закону «Про волонтерську діяльність» та до деяких законів щодо волонтерської діяльності і надання волонтерської допомоги Збройним Силам України. Українські Збройні Сили зараз суттєво відрізняються від тих, якими вони були два роки тому. І в цьому велика заслуга українського парламенту, Президента України і волонтерів”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Стосовно економічного напрямку та реформування економічної системи країни, на думку народного депутата серед пріоритетів роботи парламенту в 2016 році має стати створення сприятливих умов для ведення бізнесу, стабілізації фінансової ситуації в країні. Податкова реформа залишається в центрі законодавчої діяльності парламенту наступного року, як і вирішення питань ключових взаємовідносин держави і бізнесу.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online