Головна / Новини / На початку нового року парламент має заслухати звіт уряду і міністрів та зробити висновки щодо виконання коаліційної угоди, - Дмитро Андрієвський

На початку нового року парламент має заслухати звіт уряду і міністрів та зробити висновки щодо виконання коаліційної угоди, - Дмитро Андрієвський


 

Espreso 1

“Звіт уряду був запланований наприкінці 2015 року, але його перенесли на наступний рік. Думаю, в лютому будемо слухати міністрів і дивитися, як виконувалася коаліційна угода. Нагадаю, саме вона є основою програми діяльності уряду. Впевнений, що зміни однозначно будуть. У депутатів є бачення, щодо тих позицій, які виконані, і тих, які виконані в меншій мірі. Але звичайно, перед тим як відправляти певних міністрів у відставку, треба їх послухати. Є міністри, які вже написали заяви. Треба відпустити цих людей у відставку і проголосувати. Наприклад, по Міністерству охорони здоров’я жодна з реформ не розпочалася. Скоріше за все, тут є декілька факторів: робота профільного комітету і постать самого міністра. Їм не вдається налагодити ефективну роботу. Тому, впевнений, по цьому міністру й міністру екології питання треба вирішити в залі Верховної Ради”, - зазначив в ефірі “Еспресо ТВ” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик додав, що парламентарі можуть переглянути й саму структуру Кабінету міністрів в цілому.  

Espreso 2

“Впевнений, що ми будемо змінювати саму структуру Кабінету міністрів. Окремі міністерства будуть зливатися, якісь будуть ліквідовуватися. Але оптимізація структури Кабінету міністрів необхідна”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Що ж до відставки Прем’єр-міністра, то це питання, на думку політика, виключно політичне й не на часі.  

“Це загалом питання існування коаліції і питання відповідальності всіх фракцій. Тому воно на порядку денному сьогодні не стоїть. Далі будемо дивитися, чи в змозі Прем’єр-міністр організувати роботу оновленого складу Кабінету міністрів для того, щоб виконувати коаліційну угоду і відповідати на всі виклики, які сьогодні є в державі”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Espreso 4

Депутат переконаний, що питання децентралізації й реформи судової системи найближчим часом треба буде проголосувати, і за ці питання повинна голосувати не лише коаліція, а весь парламент.

“Сьогодні ще не почала працювати вся низка законодавства по децентралізації, та як депутат-мажоритарник, обраний в Києві, можу сказати, що вперше з 2005 року, завдяки тим законам і перерозподілу грошей, які відбулись за рахунок бюджетної децентралізації, бюджет Києва  у 2015 році виконаний і виконаний з профіцитом. Така сама ситуація скоріше за все буде наступного року. По бюджету, який ми запланували на наступний рік, маємо додатково 5 мільярдів гривень”, - зазначив в ефірі “Еспресо ТВ” Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на телеканалі  “Еспресо ТВ”

http://ru.espreso.tv/video/35278

http://ru.espreso.tv/video/35277

http://ru.espreso.tv/video/35276

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online