Головна / Новини / У наступному році для працюючих науковців та викладачів вишів буде збережено виплату пенсій, - Дмитро Андрієвський

У наступному році для працюючих науковців та викладачів вишів буде збережено виплату пенсій, - Дмитро Андрієвський


 SK 2452

«Ще минулого року до мене неодноразово зверталися науковці і викладачі, які працюють в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” з проханням відстояти їхні права на отримання пенсій. Тоді, нам вдалося зберегти виплати для працюючих науковців. В цьому році Кабінет Міністрів наполягав на прийнятті проекту Закону, де такі виплати не передбачено, обґрунтовуючи своє рішення складною економічною ситуацію в  країні», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

«Нещодавно, під час засідання в НТУУ “КПІ” Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району до мене звернулися науковці і передали лист від керівників 150 університетів України з проханням не допустити прийняття запропонованого Кабінетом Міністрів проекту Закону № 3628 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики), що з 1 січня 2016 року скасовує виплати пенсій працюючим науковцям та викладачам», - додав народний депутат.

 SK 2470

«Наша позиція була принциповою і нам вдалося зберегти і відстояти в бюджеті країни на 2016 рік виплати пенсій працюючим науковцям та викладачам на рівні минулого року. У наступному році ми докладемо максимум зусиль для стабілізації економічного стану країни та підвищення пенсій і заробітних плат», - наголосив  Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online